TURBO TAMİRİ
TURBO SATIŞI
×
 x 

Sepet boş
Shopping cart
Sepet boş

+90 533 662 1999

Kampanyalı Ürünler

Sattın aldığınız ve tamir ettiğimiz turbolar için, işlem tarih itibarı ile montaj talimatlarına uymak kaydıyla 12 aylık bir hizmet garantisi vermektedir.

Turbo montaj el kitapçığında belgelendiği gibi, araç üreticisi tarafından onaylı ve tavsiye edilen motor yağını kullanmanızı önerilir.

Turbo garantisi turbo tamiri veya değiştirmeyle sınırlıdır. Bu kapsamda; yağ değişim aralığı, hava filtresi değişimi ve motor yağı kalitesi önemlidir. Bu nedenle :

  • Satın aldığınız turbolar 1 yıl garantilidir.
  • Turbo montajında turbonuzun yag yag filitresi ve hava filitrelerinin değişimi gerekmektedir. Turbonuzun montajını bizler yaptığımızda bu iş ve işlemleri de gerçekleştirmekteyiz. Bakım zamanının geçmesi sonucu yağlama problemi ile arızalanan turbolar garanti kapsamı dışındadır.
  • Turboların arızalanma nedenleri: Periyodik bakımın zamanında yapılmaması yağlama sorunları turbo arızasına yol açar. Kalitesiz hava filitresi kullanmak hava filtresinin yırtılmak dağılmak  suretiyle turbonun pervanelerine hasar vermesi turbo arızasına yol açar.Bu durumlar garanti kapsamına girmez.Kullanıcı hatası olarak kabul edilir.
  • Turbo garantisi üretim hatalarını kapsar malzemede olan hata ile ilgilidir.
  • Bakım yapmazsanız turbo yağlama işlemini gerçekleştirmez turbo ,motor gibi yagsızlıktan sarar veya turbo kitlenir ,bu tür arızalar kullanıcı hatası olarak değerlendirilir. Garanti kapsamına girmez.
  • Bunun dışında satın aldığınız  veya tamirini yaptırdığınız  turbo  aracınızın  arıza ışığını yakması performans  kaybı gibi konularda  sorun çıkardığında   garanti kapsamında  değerlendirilir.

Facebook Uğur Turbo

Facebooktan bizimle iletişime geçebiir yorumları okuyabilir.
Yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

Facebook Takip

Facebook

Call Center

Yapılması gereken konusunda fikriniz yoksa bizi arayın yardımcı olalım? 0 533 662 1999

İletişime Git

Yardım